Wynajem podnośników koszowych – Kraków

Podnośniki koszowe są coraz częściej wykorzystywaną maszyną, która umożliwia nam jakąkolwiek pracę na dość dużej wysokości. Docenisz zalety tego typu rozwiązania, jeśli zależy Tobie na bezpiecznej oraz skutecznej pracy związanej z sadownictwem, budownictwem lub usługami związanymi z konserwacją powierzchni pionowych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różne podnośniki koszowe, których szeroki wybór z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czym kierować się przy wyborze podnośników koszowych

Bardzo szeroki wachlarz różnych rozwiązań sprawia, że podnośnik koszowy może zostać dobrany do indywidualnych preferencji użytkownika oraz do określonych zadań, które ma wykonywać. Warto w takim razie wyboru dokonać po drobnej analizie czego oczekujemy dokładnie od tego typu urządzenia.

Pierwszym krokiem z pewnością będzie określenie na jakich wysokościach będzie odbywała się zlecona przez nas praca. W ofercie naszej firmy znajdą państwo różne rozwiązania, które charakteryzują się różnymi możliwościami do wydłużenia ramienia podnośnika. Nie warto jednak wynajmować podnośnika, który ma większe możliwości niż potrzebujemy, gdyż będzie wiązało się to z większymi kosztami.

Bardzo ważne w przypadku tego typu urządzeń jest również wynajem podnośników, o określonej nośności. Jeśli mamy zamiar przenosić tego typu sprzętem materiały o większych gabarytach, których waga znacząco może obciążyć ramię urządzenia, wtedy będzie to jeden z kluczowych parametrów odpowiadających za bezpieczeństwo użytkowania. Powinniśmy zatem dobrać maszynę, której maksymalna nośność będzie bezpiecznie większa od ciężaru materiałów przewożonych w jednym cyklu pracy podnośnika.

Nasze podnośniki koszowe

Nasza oferta obejmuje wynajem podnośników koszowych o określonych parametrów, dlatego uważamy, że każdy znajdzie sprzęt dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz urządzenia, które będzie gwarantowało Tobie bardzo duże możliwości pod względem maksymalnej wysokości roboczej oraz nośności, wtedy odpowiednim wyborem będą tego typu urządzenia.

Podnośnik koszowy Wumag – 53 metry

Podnośnik koszowy Wumag 53 metry – Jest to urządzenie, które gwarantuje możliwość realizacji określonych zadań nawet na wysokości 50 metrów. Dodatkowo maksymalna nośność na poziomie 500 kg pozwoli przenosić sprzętem materiału o dość dużym ciężarze.

Podnośnik koszowy Multitel 40 metrów

Podnośnik koszowy Multitel
Podnośnik koszowy Multitel 40m

Podnośnik koszowy Multitel 40 metrów – Alternatywną opcją jest również podnośnik koszowy firmy Multitel, który pozwala na pracę na maksymalnej wysokości 40 metrów. Ponad to mamy możliwość przenoszenia nim materiałów do 365 kg.

W przypadku, w którym jednak wykonywana przez Ciebie praca nie wymaga aż tak dużej nośności lub ramię nośnika nie musi rozkładać się na kilkadziesiąt metrów, wtedy dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie mniejszych podnośników, które zapewnią Tobie znacznie większe oszczędności.

Podnośnik koszowy Wumag 27 metrów

Podnośnik koszowy Wumag 27m

Podnośnik koszowy Wumag 27 metrów – W naszym zestawieniu produktów mieliśmy już styczność z urządzeniem marki Wumag. Mniejszy odpowiednik wcześniej przedstawionej firmy gwarantuje nam maksymalne rozłożenie ramienia na poziomie 27 metrów. Natomiast maksymalny udźwig tego urządzenia wygląda niezwykle imponująco, gdyż będziemy mogli przenieść nim materiały o ciężarze do 350 kg.

Podnośnik koszowy GSR 28 i 24 metry

Podnośnik koszowy GSR 28m

Podnośnik koszowy GSR – Tego typu urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach, które rozróżnia maksymalna możliwość rozstawu ramienia podnośnika, która wynosi kolejno 28 oraz 24 metry. Maksymalna nośność urządzenia oscyluje w okolicach 225 kg.

Podnośnik koszowy Multitel 22 metry

Podnośnik koszowy Multitel 22m

Podnośnik koszowy Multitel – Ostatnim prezentowanym przez nas urządzeniem jest podnośnik koszowy Multitel, który będzie przydatny przy pracach na stosunkowo niewielkich wysokościach. Maksymalna wysokość 22 metrów oraz 200 kg maksymalnej nośności będzie oszczędnością przy pracach na nieco mniejszych wysokościach.

Powrót na górę