Usługi dźwigowe i wynajem żurawi – Katowice

Jeśli potrzebujecie Państwo profesjonalnych usług dźwigowych lub poszukujecie żurawia do wynajęcia w Katowicach, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy UNIWERSAL. Nasza firma istnieje od 1997 roku, świadcząc od ponad dwudziestu lat najwyższej jakości usługi w tym zakresie.

Posiadamy w ofercie wysokiej klasy dźwigi i akcesoria renomowanych marek:

  • Liebherr
  • Demag
  • Faun
  • Terex
  • XCMG

Szeroka oferta umożliwia skorzystanie z naszych usług każdemu, niezależnie od potrzeb oraz zakresu prowadzonych prac budowlanych.

Dźwigi samojezdne marki Liebherr

Liebherr to światowy lider produkujący tego rodzaju sprzęt. Ta niemiecka firma istnieje już od 1949 roku. Żurawie tej marki znane są z szybkiego przemieszczania się oraz krótkiego czasu potrzebnego na przezbrojenia, co znacznie podnosi ich ekonomiczność. W naszej ofercie znajdą Państwo pięć modeli sprzętu tej sprawdzonej marki. Zależnie od potrzeb, poszczególne modele pozwalają na podnoszenie ładunków od 40 aż do 160 ton. Wysokość wysięgnika wynosi od 30 do 60 metrów. Dźwigi te sprawdzą się więc na każdej budowie i we wszystkich warunkach.

Dźwigi samojezdne marki Demag

Decydując się na tę niemiecką, wysokiej jakości markę, mogą wybrać Państwo spośród dwóch modeli dźwigów: o udźwigu 50 ton i wysięgniku 40 metrów oraz udźwigu 80 ton i wysięgniku 50 metrów. Dźwig samojezdny Demag jest synonimem niezawodności. W branży budowlanej i przemysłowej istnieje już od 1819 roku.

Dźwig samojezdny marki Faun

Marka należy do niemiecko-japońskiej korporacji TADANO FAUN GmbH. Dzięki temu łączy wysokiej klasy jakość z zaawansowaną technologią. Dźwig, który posiadamy w ofercie udźwignie ładunek o wadze do 70 ton i posiada wysięgnik o długości 40,5 metra.

Dźwig samojezdny marki Terex

Marka Terex gwarantuje niezawodność i dobrą jakość komponentów używanych w maszynach tworzonych przez światowej klasy specjalistów. Dźwig Terex o 50-metrowym wysięgniku może przenosić ładunki nawet do 80 ton.

Dźwig samojezdny marki XCMG

Jest to najmniejszy w naszej ofercie model dźwigu, który sprawdzi się na mniejszych budowach. Ten dźwig unosi ciężary do 30 ton na wysokość 39 metrów. Posiada również najlżejszy balast o wadze 5,2 tony. Firma produkująca tę markę jest pierwszym w rankingu producentem maszyn budowlanych na rynku Azji oraz trzecim na świecie po markach Liebherr i Demag. Oferuje wysoką jakość za jednocześnie przystępną cenę.

Potrzebny dźwig dostarczymy w każde miejsce budowy na terenie Katowic oraz całej Polski. Nasze usługi dźwigowe sprawdziło już wielu zadowolonych klientów. Dołącz do ich grona. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów pod numerem +48 601 747 264.

Polecamy również skorzystanie z naszego formularza kontaktowego. Wystarczy, że podadzą Państwo termin, w jakim pragną wynająć nasz sprzęt, miejsce wykonania zlecenia, wysokość i odległość, na jaką wymagane jest przeniesienie ładunku oraz jego wagę. Skontaktujemy się z Państwem natychmiast i stworzymy ofertę najlepiej pasującą do Państwa potrzeb. Nasi specjaliści doradzą Państwu wybór sprzętu, który w 100% spełni oczekiwania.

Powrót na górę